O NASTECHNOLOGIAGALERIAUSŁUGIKONTAKT
Historia SNB
Marka SNB powstała w 2000 roku w Szwecji, w niewielkim mieście Falun. Wiele lat ciężkiej pracy pozwoliło na zbudowanie solidnej marki, która zdobyła uznanie wielu klientów. Przełomem było nawiązanie współpracy z Mats Bilar AB - największym salonem samochodowym w Dalarnie o powierzchni ponad 8000m2 mieszącym ponad 1000 aut różnych marek - Subaru, Mitsubishi, Peugeot i Hyundai. Dbając o samochody demonstracyjne oraz auta klientów prywatnych zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie.
Powstanie polskiego oddziału firmy
Pomysł na otworzenie salonu detailingu samochodowego w Polsce zrodził się w 2007 roku. W tamtym okresie branża detailingowa była w kraju zupełnie zupełnie nieznana. Pierwsze projekty w łódzkim studio były realizowane już pod koniec 2007 roku. Oficjalnie SNB Łódź rozpoczęło działalność w czerwcu 2008 roku. Początkowo siedziba firmy mieściła się na obrzeżach miasta, a zakres wykonywanych przez nas usług był bardzo skromny. W ciągu 2 lat zmieniliśmy lokalizację i przenieśliśmy się do ścisłego centrum miasta. Obecnie jesteśmy liderem branży detalingowej w Polsce, z oddziałami w Łodzi, Gdańsku i na Mazurach. W 2017 roku obchodzimy 10. rocznicę działalności.
SNB w sprzedaży grupowej
W 2010 roku, jako jedna z pierwszych firm z branży detailingu samochodowego w Polsce, podjęliśmy współpracę z serwisami sprzedaży grupowych MyDeal i Groupon Nasze oferty promocyjne zostały świetnie przyjęte - promocyjne mycie z glinkowaniem sprzedało się w ilości 400 sztuk! Dzisiaj kupony zniżkowe na samochodowe usługi pielęgnacyjne są bardzo popularne. My zapoczątkowaliśmy ten trend.
Nasz wkład w rozwój detailingu w Polsce
Od początku istnienia firmy aktywnie uczestniczymy w branżowym światku kosmetyki samochodowej. Od lat organizujemy spotkania integracyjne na których w luźnej atmosferze można poznać kolegów po fachu oraz nabyć nowe umiejętności dzięki pokazom prowadzonym przez znajome firmy. Uczestniczymy również w licznych pokazach i szkoleniach organizowanych na terenie całego kraju. Sponsorujemy i wspieramy liczne inicjatywy m.in. internetową telewizję tuningową Lowmode, łódzki klub tuningowy StancedLodz. Co roku bierzemy udział w jednej z największych imprez tuningowych w kraju - Raceism Event we Wrocławiu. Aktywnie udzielamy się na forach internetowych, gdzie można zapoznać się z naszymi testami produktów i relacjami z prac.
O nas
Podstawą działalności firmy jest auto-detailing, czyli zaawansowana kosmetyka samochodowa. Oferujemy usługi pielęgnacji każdego z elementów Państwa pojazdów:

• renowacja lakieru
• zabezpieczenie lakieru powłokami ochronnymi
• zabezpieczenie lakieru foliami transparentnymi
• renowacja elementów skórzanych
• czyszczenie i impregnacja materiałów tekstylnych
• czyszczenie i impregnacja materiałów skórzanych
• czyszczenie i impregnacja alkantary
• zabezpieczenie profili zamkniętych
• przygotowywanie pojazdów do wystaw i pokazów premierowych

Dzięki współpracy z liderami rynku, oferujemy dodatkowe usługi:

• zaawansowane lakiernictwo i naprawy smart-repair Fast Gloss
• renowacja i profesjonalne lakierowanie felg Metal Hunters
• usuwanie wgnieceń, naprawy PDR M-Smart

Wszystkie zlecenia realizujemy stacjonarnie w naszym studiu lub mobilnie z dojazdem do klienta. Oferujemy również bezpieczny transport door-to-door na kołach lub na lawecie.
Wyszukiwanie pojazdów na zamówienie
Kochamy samochody i pomagamy naszym klientom realizować ich motoryzacyjne marzenia. Sprowadzamy samochody na indywidualne zlecenie klienta. Specjalizujemy się w autach klasycznych z lat '80 i '90 z ciepłych rynków hiszpańskich, francuskich i włoskich.


Modyfikacje wizualne
Realizujemy projekty indywidualizacji pojazdów. Każdy z nich rozpoczynamy od wizualizacji cyfrowej. Dzięki współpracy z wieloma importerami części, jesteśmy w stanie zaproponować markowe produkty w atrakcyjnych cenach.